Mehmet UZEL / NEVŞEHİR (İGFA) – 2020 yılında Belediye başkanlığı görevindeyken Nevşehir Belediyesi Mehter Takımı’nı mahallelerde gezdirerek vatandaşları sahura mehter marşları eşliğinde uyandıran Rasim Arı, bu geleneği bu yılda sürdürecek. 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri öncesinde bu konuda Nevşehirlilere bir söz veren Arı, bu gece bir sürpriz yaparak Nevşehirlileri sahura mehter marşları eşliğinde uyandıracaklarını duyurdu.
Related Posts
Fenerbahçe’de Arina Fedorovtseva fırtınası! Melissa Vargas parmak ısırttı
Vodafone Sultanlar Ligi play-off yarı final serisi ilk maçında Türk Hava Yolları ile Fenerbahçe karşı karşıya geldi. Sarı-lacivertlilerde Arina Fedorovtseva ile Melissa Vargas’ın performansı parmak ısırttı.
Tacikistan vatandaşlarına vize muafiyeti
Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanı Kararına göre, Tacikistan’ın umuma mahsus pasaport hamili vatandaşlarının Türkiye’ye yapacakları seyahatlerinde uygulanan vize muafiyetinin kaldırıldı.
8. sınıf öğrencisini bıçakla yaraladılar
Diyarbakır’da bir ortaokulun önünde 8’inci sınıf öğrencisi S.İ.D. tartıştığı kişi tarafından kolundan bıçakla yaralandı.